o firmieofertarealizacjekontaktstrona główna


             

DRZWI


 Aby w pełni usatysfakcjonować klienta poszerzyliśmy nasze usługi o montaż drzwi wejściowych i wewnątrzlokalowych uznanych rodzimych producentów.

Jako drzwi wejściowe polecamy Stalowe drzwi antywłamaniowe Delta Special, Premium oraz DeLuxe, które charakteryzują się korzystnym współczynnikem jakości do ceny. Drzwi marki Delta przeznaczone są do budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, przemysłowych, biurowych jako drzwi wejsciowe wewnętrzne i zewnętrzne. Drzwi te występują w wielu standardowych kolorach i z wieloma rodzajami tłoczeń oraz przeszkleń. W ofercie producenta znajdziemy również drzwi podwójne (Skrzydło czynne + dostawka bierna) oraz drzwi przeciwpożarowe EI30.

 

 

 


Kolejną firmą z którą współpracujemy jest firma KMT, która zajmuje się produkcją drzwi i ościeżnic stalowych już od roku 1967. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało bogatą ofertą wielofunkcyjnych drzwi wejściowych przeznaczonych do szerokiego zastosowania w budownictwie. Wiele warianów tłoczeń, kolorów i przeszkleń pozwala zaspokoić gust kazdego klienta przy zachowaniu wysokiej jakości i estetyki produktu.

 


 W kwestii zaspokojenia Państwa potrzeb na drzwi wewnątrzlokalowe proponujemy produkty lidera w produkcji drzwi na rynku Polskim firmy Porta. Firma ta znana na rynkach europejskich oferuje bardzo szeroki asortyment dzięki czemu można odnieść wrażenie iż drzwi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Porta oferuje wysokiej jakości produkty o wysokich parametrach użytkowych i estetycznych. 

 


Kolejnym Producentem drzwi, którego produkty oferujemy jest firma Dre. Firma ta oferuje szeroki wybór drzwi wewnątrzlokalowych oraz wewnętrznych drzwi wejściowych w dobrej jakości i różnorodnej kolorystyce jednakże w korzytnym stosunku jakości do ceny.

 


Jako producent stolarki PCV produkujemy również  zewnętrzne drzwi wejściowe -> galeria.

oknadrzwiroletyroletybramy garażowedocieplenia budynków